maj, 2019

01majallday02Kongres Science4Football

Więcej

Informacje

Stowarzyszenie Fizjoterapia Polska, pragnie serdecznie zaprosić na Kongres Science4Football, który odbędzie się 1-2 maja 2019 roku w Warszawie

Kongres Science4Football to wyjątkowe, międzynarodowe wydarzenie promujące praktyczną i sprawdzoną wiedzę oraz technologie w obszarze piłki nożnej i nauk o sporcie.

Czołowi eksperci z innowacyjnych klubów piłkarskich i innych organizacji zaprezentują oraz omówią na nim stan wiedzy i trendy przyszłości. Autorytety w szkoleniu najlepszych zawodników będą dyskutować o najnowszych osiągnięciach nauki i przyszłych wyzwaniach stojących przed rozwojem szkolenia, i o tym co, i dlaczego będzie dawać przewagę konkurencyjną w przyszłości.

Celem kongresu jest stworzenie platformy interakcji dla praktyków i naukowców, aby zwiększyć wykorzystanie nauki w piłce nożnej i upowszechniać najbardziej znaczące osiągnięcia nauki. To wydarzenia szczególnie ważne dla trenerów prowadzących i trenerów przygotowania fizycznego, lekarzy sportowych i fizjoterapeutów, fizjologów wysiłku i odżywiania, ale także perspektywicznych sportowców, przedstawicieli biznesu oraz firm dostarczających innowacyjne i technologiczne rozwiązania, a także wszystkich pasjonatów nauki i piłki nożnej.
Kongres zostanie zorganizowany na Stadionie Legii Warszawa, w strefie biznesowej

 

Zachęcamy do zapoznania się z PROGRAMEM

 

Kiedy?

maj 1 (środa) - 2 (Czwartek)

Gdzie?

Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka J. Piłsudskiego

ul. Łazienkowska 3, Warszawa

X