kwiecień, 2018

20kwiallday21Targi Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego REHexpo

Więcej

Informacje

Informujemy, że Stowarzyszenie Fizjoterapia Polska objęło patronat nad targami REHexpo, które odbędą się w terminie 20-21 kwietnia 2018 r. w Sosnowcu.

PODCZAS TARGÓW ODBĘDĄ SIĘ WARSZTATY TERAPEUTYCZNE ORAZ PANELE TEMATYCZNE:

12:00 – 13:30 dr Marek Walusiak – “Odpowiedzialność zawodowa fizjoterapeuty z PWZF”

14:30- 16:00 dr Agnieszka Stępień, mgr Jakub Marciński – “Jak dostrzec niewidoczne zaburzenia chodu – od ogółu do szczegółu. ” Podejście kliniczne

16:00-17.30 prof. Maciej Krawczyk -“Teraźniejszość i przyszłość wczesnej fizjoterapii po uszkodzeniu mózgu – podejście kliniczne”.

WSTĘP DLA CZŁONKÓW SFP PO OKAZANIU LEGITYMACJI BEZPŁATNY.

Z myślą o zdrowiu i pacjentach!

Zapraszamy do udziału w premierowej edycji Targów Rehabilitacji i Sprzętu RehabilitacyjnegoREHexpo.

Wystawa łączy i daje możliwość spotkania się środowisk związanych zarówno z rehabilitacją medyczną, fizjoterapią, osteopatią, ortopedią, balneoterapią, medycyną fizykalną i opieką zdrowotną. To tutaj pokażą swoje produkty i nowoczesne rozwiązania producenci oraz dystrybutorzy sprzętu i urządzeń do rehabilitacji.

Szeroki i dobrze dobrany merytorycznie panel seminaryjny oraz warsztaty spowodują, że odwiedzą nas znamienici goście. Jest to niezwykła okazja do zaczerpnięcia nowinek z rynku oraz specjalistycznej wiedzy diagnostycznej i terapeutycznej.

Naszym Wystawcom, Gościom, Klientom i Kontrahentom oddajemy do dyspozycji nowoczesny, klimatyzowany pawilon targowy z pełnym zapleczem technicznym, pozwalającym na elastyczną aranżację przestrzeni wystawienniczej. Obiekt w całości dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych.

Kiedy?

kwiecień 20 (Piątek) - 21 (Sobota)

Gdzie?

Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia

ul. Braci Mieroszewskich 124, 41-219 Sosnowiec

X