Aktualności

Życzenia Świąteczne od Zarządu Stowarzyszenia Fizjoterapia Polska

Szanowne Koleżanki i Koledzy Fizjoterapeuci,

Zbliżające Święta Wielkiej Nocy będą dla nas wszystkich wyjątkowe.

Przyzwyczailiśmy się do wspólnego spędzania Świąt Wielkanocnych, święcenia pokarmów, rezurekcji i pysznego wielkanocnego śniadania. W dobie obecnej epidemii wielu z nas jest zmuszonych do rezygnacji z tych przyjemności, a kontakt z rodziną będzie możliwy jedynie na odległość.

Życzymy Wam aby ten czas, pomimo ograniczeń w przemieszczaniu się – był czasem pełnym ciepła i pamięci o naszych bliskich. To wyjątkowy czas, w którym okażmy serce samotnym członkom naszych rodzin. Pokażmy, że pomimo pozostania w domu, jesteśmy blisko. Pamiętajmy także o wszystkich potrzebujących naszego wsparcia, którzy są w naszej okolicy. Niech te Święta będą piękne na swój wyjątkowy sposób.

Pragniemy być również blisko Was – fizjoterapeutek i fizjoterapeutów. Do tej pory spotykaliśmy się na licznych konferencjach, warsztatach, kongresach, a dziś… obiecujemy nadal być w zasięgu ręki!

Dlatego korzystając z narzędzi do spotkań on-line planujemy przygotować dla Was cykl webbinarów, e-warsztatów, rozmów i spotkań, dzięki którym moglibyśmy dzielić się naszymi aktualnymi doświadczeniami w prowadzeniu terapii, przeciwdziałaniu epidemii, prowadzeniu telerehabilitacji, etc.

Pamiętajmy, że obecnie nasi pacjenci potrzebują nas bardziej niż kiedykolwiek, a naszym zadaniem jest nieść im pomoc w sposób bezpieczny i odpowiedzialny.

Z wyrazami szacunku,
Zarząd Stowarzyszenia Fizjoterapia Polska

Poprzedni artykułNastępny artykuł
X