Aktualności

Stowarzyszenie Fizjoterapia Polska prezentuje cykl webinarów!

Stowarzyszenie Fizjoterapia Polska serdecznie zaprasza do udziału w wyjątkowym przedsięwzięciu edukacyjno-informacyjnym.
Od września 2023 do czerwca 2024 zorganizowany zostanie specjalny cykl spotkań online (webinarów), gdzie zaproszeni specjaliści z różnych dziedzin (lekarze, fizjoterapeuci, inni specjaliści oraz eksperci w swoich dziedzinach) podzielą się z nami swoimi doświadczeniami, metodami pracy oraz wskazówkami na temat współpracy interdyscyplinarnej. Będzie to wyjątkowa okazja do pogłębienia swojej wiedzy, nawiązania kontaktów oraz wymiany doświadczeń z ekspertami w dziedzinie fizjoterapii.

Cała akcja jest prowadzona pod inspirującym hasłem: „Specjalizacje w fizjoterapii warunkiem nowoczesnego i efektywnego leczenia pacjentów”.

Już 6 września 2023 roku zapraszamy na inaugurację projektu w formie Konferencji online z okazji Światowego Dnia Fizjoterapii. Centralnym tematem konferencji będzie „Ból kręgosłupa – diagnostyka i terapia w ujęciu różnych koncepcji fizjoterapii ortopedycznej”.

Do zapisów na konferencję zapraszamy tutaj.

Co więcej, zaplanowane webinary będą obejmować różne specjalizacje w fizjoterapii, podzielone na 4 główne bloki tematyczne:

  • Wrzesień – Listopad 2023: ORTOPEDIA
  • Grudzień 2023 – Luty 2024: PEDIATRIA
  • Marzec – Kwiecień 2024: NEUROLOGIA
  • Maj – Czerwiec 2024: INNE SPECJALIZACJE (UROGINEKOLOGIA, ONKOLOGIA, GERIATRIA, PULMONOLOGIA)

Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym partnerom: PZWL oraz Tempur za wsparcie i udział w tym projekcie.

Nie czekaj i zarezerwuj miejsce w tym wyjątkowym cyklu edukacyjnym! Skorzystaj z okazji do rozwijania swojej wiedzy i umiejętności w zakresie nowoczesnej fizjoterapii.

Poprzedni artykułNastępny artykuł
X