Aktualności

Blisko 2 tysiące fizjoterapeutów wzięło udział w webinarach SFP!

Powszechny dostęp do internetu, który w Polsce pojawił się w latach 90-tych, miał ułatwić użytkownikom zdobywanie wiedzy. Choć dziś pełni wiele innych funkcji, od jakiegoś czasu zastanawialiśmy się nad wykorzystaniem jego potencjału w umożliwianiu dzielenia się z członkami SFP wiedzą i doświadczeniem. Aktywne prowadzenie webinarów pojawiało się w naszych planach, jednak ostatecznym motywatorem do działania okazał się… COVID-19.

Pierwszy zorganizowany przez nas webinar “Zastosowanie terapii manualnej i korekcji dynamicznej u małych dzieci z zaburzeniami neurologicznymi” pojawił się 22 kwietnia i przyciągnął uwagę 120 fizjoterapeutów! Po nim powstawały kolejne – w webinarze na temat skoliozy idiopatycznej i gorsetowania wzięło udział aż 188 osób! Ze względu na ciepły odbiór i wciąż rosnące zainteresowanie, nagrywaliśmy kolejne webinary, osiągając z początkiem lipca sumę 12 internetowych szkoleń. Premiery emitowane na żywo przyciągnęły sporą widownię, która znacznie przerosła nasze oczekiwania. Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom, zdecydowaliśmy się na udostępnienie powtórek, by każdy miał szansę je obejrzeć – w sumie odbyły się 34 powtórki.

Od końca kwietnia do początku września w naszych webinarach łącznie uczestniczyło 1 933 fizjoterapeutek i fizjoterapeutów!

Zaobserwowaliśmy nie tylko znaczne zainteresowanie webinarami, ale także wzrost ilości osób wstępujących do naszego Stowarzyszenia. SFP wzbogaciło się więc o nowych członków, a co się z tym wiąże – nowe, cenne doświadczenia i siły do działania, które ze sobą niesiecie! Bardzo dziękujemy za zaufanie i obiecujemy stawiać czoła kolejnym wyzwaniom!

Do końca tego roku planujemy poprowadzić jeszcze kilkanaście webinarów, do udziału w których serdecznie zapraszamy. Śledźcie https://sfp.clickmeeting.pl oraz naszą stronę na facebooku, by nie przegapić żadnego z nich!

Poprzedni artykułNastępny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X