Aktualności

Międzynarodowy Dzień Kobiet – konkurs!

Szanowne Panie, Drogie Koleżanki, Dziewczyny

Dziś Dzień Kobiet, czyli także dzień polskich fizjoterapeutek! W naszej grupie zawodowej jest nas ponad 70%! Pracujemy, studiujemy, rozwijamy się zawodowo, zajmujemy się dziećmi, sprzątamy, gotujemy i mamy swoje pasje. Niezwykłe pasje!

W imieniu całego zarządu SFP życzę Wam wszystkiego o czym marzycie. I zapraszam Was do wspólnej zabawy. Sprawmy by w tej trudnej rzeczywistości zrobiło się KOLOROWO! Pokażcie jakie jesteście w pracy, w domu, w wolnym czasie! Uśmiechnięte, profesjonalne, nieznane nikomu, czasem szalone. Przyślijcie swoje zdjęcia, pokażcie co lubicie, jakie naprawdę jesteście! Pokażcie jak pracujecie, tańczycie, biegacie, jeździcie na nartach lub na motorze, pływacie, wspinacie się, jeździcie konno, gotujecie i uczycie się z dziećmi. Ja rozpoczynam zdjęciem z ważnymi chwilami z mojego życia :).

Zdjęcia można przesyłać do 17 marca 2021 roku z Waszym imieniem i tytułem zdjęcia. W pierwszy dzień wiosny, 20 marca, przyznamy nagrody i wyróżnienia. Przekażmy innym trochę pozytywnej energii, pokażmy, JAK ŻYJĄ POLSKIE FIZJOTERAPEUTKI I STUDENTKI FIZJOTERAPII!

Panowie, też jesteście wspaniali. Jeśli macie ochotę, przysyłajcie także Wasze zdjęcia. Zorganizujemy dla Was oddzielną kategorię!

W imieniu Zarządu SFP
Agnieszka Stępień

 

Poprzedni artykułNastępny artykuł
X