Aktualności, Piłka nożna

FIZJOTERAPEUCI dopingują POLSKICH PIŁKARZY – PIŁKARZE WSPIERAJĄ FIZJOTERAPEUTÓW!

Tuż po pierwszym zwycięskim meczu naszej kadry piłkarskiej na EURO2016 – zarząd SFP wysłał do Francji symboliczny puchar wypełniony kartkami z życzeniami od polskich fizjoterapeutów. Były tam nie tylko życzenia sukcesów na Euro ale również ogromne podziękowania za wsparcie jakie fizjoterapeuci otrzymywali od naszych sportowców podczas burzliwych miesięcy gdy ważyły się losy ustawy.

IMG_4129image1IMG_4140

Dziś dotarły do nas wiadomości bezpośrednio z La Baule:
————————————————————————-
„Po tym ważnym dla nas meczu przesyłamy wyrazy wsparcia dla wszystkich fizjoterapeutów i podziękowania, gdyż jako sportowcy wiemy jak wiele to znaczy mieć właściwe wsparcie w osobie fizjoterapeuty w przygotowaniu do treningu i rywalizacji.
Trzymajcie za nas kciuki w najbliższym meczu przeciwko Portugalii!!!
Nieprzypadkowo zdjęcie z właśnie tymi zawodnikami, Łukasz Piszczek, Michał Pazdan i Łukasz Fabiański, którzy w swoich karierach borykali się z poważnymi urazami szczególnie doceniają pracę i wsparcie fizjoterapeutów.”

 

Kochani – dziękujemy za wszystko i ściskamy kciuki, aż do finału!

Szczególne podziękowania kierujemy do sztabu fizjoterapeutów naszej kadry piłkarskiej, którzy mimo tak ogromnego nawału pracy jaką mają teraz we Francji – pomogli nam skoordynować tą akcję.

Dziękujemy Remigiuszowi Rzepka, Bartłomiejowi Spałek oraz Pawłowi Ptak

Poprzedni artykułNastępny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X