Aktualności, Konferencje i spotkania

IX Konferencja Naukowo–Szkoleniowa pt. „Urologia, ginekologia, położnictwo, pediatria – Aktualne kierunki fizjoterapii dorosłych i dzieci” w Okunince

 Eres Medical, Stowarzyszenie Fizjoterapia Polska, Polskie Towarzystwo Fizjoterapii serdecznie zapraszają na IX Konferencję Naukowo – Szkoleniową pt. „Urologia, ginekologia, położnictwo, pediatria – Aktualne kierunki fizjoterapii dorosłych i dzieci” w dniach 25-26 maja 2018r. w Okunince nad Jeziorem Białym.

Konferencja została objęta patronatem Krajowej Izby Fizjoterapeutów, a naszym gościem będzie również prezes KIF dr hab. n med. Maciej Krawczyk. Podczas tego wydarzenia spróbujemy sobie odpowiedzieć na pytanie, czy fizjoterapia jest w stanie rozwiązać problemy ginekologiczne i urologiczne – dolegliwości, o których coraz częściej nie wstydzimy się mówić. Jednocześnie poruszymy też temat fizykoterapii najmłodszych pacjentów. Dodatkowo  o odpowiedzialności prawnej wykonywania zawodu fizjoterapeuty opowie nam radca prawny mecenas Paweł Strzelec. Celem zapewnienia Państwu większego komfortu oraz możliwości skorzystania z walorów turystycznych regionu lubelskiego, zapraszamy, jak w ubiegłym roku, nad Jezioro Białe do Okuninki. Jest to miejsce, które w pełni lata tętni życiem, zarówno w dzień, jak i w nocy, a my jak co roku pragniemy przyswajanie wiedzy połączyć z przyjemnym spędzeniem czasu przez naszych uczestników.

Program konferencji dostępny jest na stronie www.eresmedical.com.pl w zakładce konferencje dla fizjoterapeutów.

Serdecznie Zapraszamy !

Poprzedni artykułNastępny artykuł
X