Światowy Dzień Fizjoterapii 2013

Międzynarodowa Konferencja Światowego Dnia Fizjoterapii

W związku ze Światowym Dniem Fizjoterapii również członkowie naszego Oddziału Studenckiego postanowili zorganizować wydarzenie skierowane w szczególności dla studentów fizjoterapii. Międzynarodowa Konferencja Światowego Dnia Fizjoterapii to cykl wykładów i warsztatów poświęconych praktycznemu wykorzystaniu specjalistycznych technik fizjoterapeutycznych w pracy z pacjentem, jak również nowoczesnych zdobyczy technologii (np. aparatu USG).

W pierwszej części konferencja będzie połączona ze Zjazdem Generalnym Europejskiej Konfederacji Studentów Fizjoterapii ECPTS, z czego wynikają dwie rzeczy: do godziny 12:00 wykłady będą prowadzone w języku angielskim, jak również będzie możliwość poznania około 30 delegatów ECPTS – po dwóch z każdego kraju członkowskiego. Dalsze wykłady, po przerwie, będą już odbywały się w języku polskim i będą dotyczyły sonofeedbacku, metody Vojty, pracy z pacjentami neurologicznymi itp.

Cały program konferencji możecie znaleźć na stronie internetowej DzienFizjoterapii.pl

Podczas konferencji będzie można również sprawdzić jak wiele się podczas niej nauczyło i wypełnić krótki test przygotowany wspólnie przez prowadzących. Dla najlepszych słuchaczy są przewidziane nagrody! Ta konferencja to idealna rozgrzewka dla studenckich szarych komórek (zapewne będących nie w formie po wakacjach) i przygotowaniu ich na trudy nowego roku akademickiego.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

Poprzedni artykułNastępny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X