Aktualności

Pierwszy list Prezesa Zarządu Głównego SFP

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy,

Od kilku dni mam zaszczyt reprezentować Stowarzyszenie Fizjoterapia Polska jako Prezes. To nowy rozdział w historii Stowarzyszenia, który nadszedł po latach walki o nasz zawód i samodzielność fizjoterapeutów. Pragnę podziękować jeszcze raz moim kolegom z ustępującego Zarządu SFP.  Maciej Krawczyk, Jacek Koszela, Aleksander Lizak, Tomasz Marek i Ernest Wiśniewski nauczyli mnie nieustępliwości i wiary w sukces. Ten sukces nie byłby jednak możliwy bez zaangażowania wielu osób, które konsekwentnie wspomagały nasze działania. I właśnie ta świadomość, że w Polsce jest tylu świadomych i otwartych fizjoterapeutów, obecnie wielu przyjaciół, przyczyniła się do mojej decyzji o kontynuacji pracy w Stowarzyszeniu.

Dziękuję za zaufanie wszystkim, którzy zdecydowali o wyborze mojej osoby na Prezesa SFP. Jestem wdzięczna za wszystkie dobre słowa i komentarze kierowane do mnie w ostatnich dniach. Postaram się nie zawieść Waszego zaufania.

Niezmiernie cieszę się, że osoby bardzo zaangażowane w dotychczasową działalność Stowarzyszenia, Anna Boguniecka, Arseniusz Burkiewicz, Michał Kłosek i Filip Windak, zdecydowały się kandydować do Zarządu i stanąć przy moim boku. Dziękuję wszystkim, którzy zgłosili chęć działania w innych strukturach Stowarzyszenia lub są aktywni w Oddziałach SFP. Wspólnie będziemy dbać o dobro i rozwój naszego zawodu. Zajmiemy się promocją fizjoterapii, organizacją szkoleń i warsztatów dla studentów fizjoterapii i fizjoterapeutów, zadbamy także o środowiska pacjentów.

Wiem, że mogę liczyć na wsparcie wielu osób z całej Polski. Bardzo Wam za to dziękuję.

Z wyrazami szacunku,

Agnieszka Stępień
Prezes Zarządu Głównego Stowarzyszenia Fizjoterapia Polska

Poprzedni artykułNastępny artykuł
X