Aktualności, Ustawa o zawodzie

PODZIĘKOWANIE!

Dziękujemy bardzo wszystkim osobom, które wzięły na swoje barki trud przygotowań do organizacji Wyborów Delegatów do I Krajowego Zjazdu Fizjoterapeutów 
Dziękujemy Koordynatorom wojewódzkim oraz wszystkim tym, którzy zadbali o sale i sprzęt niezbędny do przeprowadzenia wyborów. Poświęciliście swój prywatny, cenny czas i energię dla dobra całej naszej społeczności zawodowej❗️
Dziękujemy wszystkim Członkom Komisji Skrutacyjnych, którzy wzięli na siebie zaszczytną odpowiedzialność za sprawne i rzetelne przeliczenie głosów.
Osobne podziękowania kierujemy do rzeszy Wolontariuszy, którzy spontanicznie i bezinteresownie pomagali przy organizacji Wyborów. Dzięki Waszej ofiarności Wybory w każdym województwie przebiegły sprawnie i bez zakłóceń.
Dziękujemy wszystkim Kandydatom na delegatów za ich publiczną deklarację gotowości pracy i służby na rzecz naszego środowiska zawodowego. Wszyscy mamy świadomość, że decyzje o kandydowaniu wymagały wielkiej, cywilnej odwagi. Dlatego każdy z Kandydatów bez względu, czy zdobył mandat czy nie, wygrał szacunek nas wszystkich.
Dziękujemy nade wszystko prawdziwym BOHATEROM tych Wyborów, czyli wszystkim tym, którzy – nie bacząc na pogodę, odległości i nawał spraw osobistych – w sobotę przybyli, by oddać swój cenny głos. Wasz głos był głosem polskich Fizjoterapeutów. Dzięki Waszej obecności na Wyborach, wspólnie możemy pisać jedną z najważniejszych kart historii polskiej fizjoterapii.
Raz jeszcze dziękujemy❗️
Zarząd Stowarzyszenia Fizjoterapia Polska

Poprzedni artykułNastępny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X