Aktualności

Rok 2020 – rok pod znakiem Webinarów SFP!

Mijający 2020 rok nie był dla nas wszystkich łatwy. Choć trudne czasy jeszcze się nie skończyły, w pewien sposób nauczyliśmy się w nich funkcjonować i wykorzystywać pojawiające się szanse i możliwości, przekuwając je w korzyści. Najlepszym tego przykładem są realizowane przez nas webinary – szkolenia w formule online, które pozwalają zdobywać wiedzę i umiejętności bez wychodzenia z domu! 

W okresie od kwietnia do grudnia 2020 roku zorganizowaliśmy w sumie aż 63 webinary, w których wzięło udziałblisko 4 tysiące fizjoterapeutów!Wysoka frekwencja dotyczyła nie tylko premierowych wystąpień na żywo. Sporą widownię przyciągały także powtórki wyemitowane podczas wakacji, dające szansę zapoznać się z materiałem wszystkim tym, którzy nie mogli pojawić się na premierze.

Które szkolenia cieszyły się największym zainteresowaniem?

Średnio, każdą z naszych premier śledziło „na żywo” ponad 100 osób, a najwięcej uczestników odnotowaliśmy na szkoleniach: 

  1. Webinar „Fizjoterapia stomatognatyczna w świetle przyszłych specjalizacji kierunkowych” prowadzony przez dr Małgorzatę Kulesa-Mrowiecką (214 uczestników).
  2. Webinar „Skolioza idiopatyczna – cele fizjoterapii i gorsetowanie” prowadzony przez dr Agnieszkę Stępień, Wojciecha Sieteskiego oraz Krzysztofa Nowaka (118 uczestników).
  3. Webinar „Szyjnopochodne bóle głowy w praktyce fizjoterapeuty” prowadzony przez Ernesta Wiśniewskiego (178 uczestników).

W jaki sposób można uzyskać dostęp do naszych webinarów?

Wszystkie „premiery” webinarów są w pierwszej kolejności dostępne – całkowicie bezpłatnie – dla członków Stowarzyszenia Fizjoterapia Polska. W ciągu roku pojawiło się też kilka szkoleń otwartych, które były dostępne również dla osób spoza naszego Stowarzyszenia. Jak się później okazało, zachęciło to wielu fizjoterapeutów oraz studentów do rejestracji i dołączenia w poczet członków SFP. 

Przed nami kolejny rok intensywnej pracy i obiecujemy, że będzie się dużo i dobrze działo!Na styczeń zaplanowaliśmy serie powtórek, a już od lutego startujemy z premierami. 
Nie zabraknie niespodzianek oraz ciekawych tematów! 

Czekamy również na Wasze propozycje – czego chcielibyście dowiedzieć się podczas kolejnych szkoleń? A może masz pomysł na swój autorski webinar? 
Napisz do nas: 
biuro@fizjoterapeuci.org

Poprzedni artykułNastępny artykuł
X