Oddział Zachodniopomorski

Turniej Artystów i Aktorów w tenisie ziemnym Baltic Cup

Zachodniopomorski Oddział SFP zachęca do uczestnictwa w corocznym Turnieju Artystów i Aktorów w tenisie ziemnym Baltic Cup w SANDRA SPA w Pogorzelicy. Członkowie naszego oddziału w dniu 05.07.2012 będę zabezpieczali mecze finałowe pod kątem ewentualnych kontuzji uczestników. Szczegóły poniżej:

Turniej Tenisowy Aktorów i Artystów już od dziesięciu lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród turystów odwiedzających Gminę Rewal. Wielu spośród nich planuje sobie nawet urlopy, dokładnie w tym samym terminie, w którym odbywa ją się rozgrywki, by móc spotkać osobiście swoich idoli. Wśród aktorów i artystów, biorących udział w turnieju tenisowym jest grupa, która traktuje imprezę czysto rekreacyjnie, jako wspaniały sposób na odpoczynek i ucieczkę od stresu dnia codziennego. Są jednak wśród uczestników i tacy, dla których walka o zwycięstwo jest czymś priorytetowym i ci nie odpuszczają ani jednego gema od początku, do samego końca rozgrywek. Do nich zaliczają się najambitniejsi zawodnicy, tacy jak: Karol Strasburger, Marcin Daniec, Jan Englert, czy w końcu wielokrotny zwycięzca– Robert Rozmus. W przerwach między rozgrywkami artyści umiejętnie kokietują publiczność, dając przy tym autografy i chętnie rozmawiając na temat y związane z karierą zawodową, jak i życiem osobistym.

Miejscem rozgrywek turniejowych są korty w kompleksie sportowym w Niechorzu, gdzie odbywają się gry eliminacyjne oraz O.W.S. „Sandra” w Pogorzelica, gdzie rozegrane zostaną finały. Od kilku ostatnich lat turniej rozgrywany jest w dwóch kategoriach: kobiet i mężczyzn. Oprócz możliwości zobaczenia ulubionych aktorów ” na żywo” w zmaganiach turniejowych, codziennie, ok. godz. 21.00 w barze „Sahara” w Pogorzelicy będzie można podziwiać poczucie humoru uczestników turnieju, w błyskotliwych interpretacjach kawałów podczas „Wieczoru Żartu i Dowcipu”. Tam też odbędzie się oficjalne zakończenie imprezy oraz ceremonia wręczenia nagród dla zwycięzców turnieju.

Głównym organizatorem turnieju jest Spółka Entur Szczecin, przy współpracy z Enea o. Szczecin i Centrum Informacji Promocji Rekreacji Gminy Rewal.

źródłó: http://www.rewal.pl/pl/imprezy/item/2661-baltic-cup-pogorzelica-2012

Miejsce: Korty tenisowe w Kompleksie Wczasowo – Sanatoryjnym SANDRA SPA w Pogorzelicy, ul. Wojska Polskiego 3, 72-351 Pogorzelica
Mecze finałowe w godzinach 11:00-15:00
WSTĘP WOLNY
ZAPRASZAMY!
Radosław Dzikoń
Poprzedni artykułNastępny artykuł
X