Ogólnopolskie Obchody Światowego Dnia Fizjoterapii

Jak już stało się naszą tradycją w pierwszy wrześniowy weekend, odbędą się w całym kraju „Ogólnopolskie Obchody Światowego Dnia Fizjoterapii” (samo święto przypada na dzień 8 września)

Zarząd Główny Stowarzyszenia Fizjoterapia Polska gorąco apeluje do wszystkich Fizjoterapeutów o jak najliczniejszy i aktywny udział w tym wydarzeniu. Chcemy zorganizować w dniu 6 września 2014 roku, na terenie całego kraju kolejną akcję “Sobota z Fizjoterapią“, która będzie polegać na nieodpłatnym wykonywaniu przez kilka godzin, przez członków SFP porad fizjoterapeutycznych dla społeczeństwa w swoich gabinetach prywatnych, przychodniach rehabilitacyjnych, oddziałach szpitalnych i innych miejscach do tego przeznaczonych.

W akcji będą mogli wziąć udział tylko członkowie SFP, ale jest jeszcze dużo czasu na zapisanie się do Stowarzyszenia. “Sobota z Fizjoterapią” będzie rozpropagowana w mediach ogólnopolskich (radia, TV), w Internecie, a także poinformujemy o niej pisemnie ponad 90 stowarzyszeń pacjentów w całej Polsce.

Dokumenty niezbędne do wzięcia udziału w akcji, tj.: „Regulamin udzielania bezpłatnych porad fizjoterapeutycznych” oraz formularz „Zgłoszenia Gabinetu” są do pobrania tutaj: LINK DO POBRANIA DOKUMENTÓW

Wszystkie osoby chętne do aktywnego włączenia się do akcji prosimy o wydrukowanie powyższych załączników, następnie ich wypełnienie, podpisanie i odesłanie do nas (mailem na adres: biuro@fizjoterapeuci.org lub listownie na adres korespondencyjny Stowarzyszenia). Po weryfikacji zgłoszenia otrzymacie Państwo informację zwrotną, w której znajdą się dalsze instrukcje.

Informacje o gabinetach, które będą brały udział w akcji będą na bieżąco publikowane i jednocześnie promowane na stronie internetowej Stowarzyszenia.

Temat przewodni tegorocznych Obchodów to „Radość w sprawności. Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania!”.

Zachęcamy do aktywnego udziału w obchodach – pokażmy ilu NAS jest!

Z poważaniem
Zarząd Główny Stowarzyszenia Fizjoterapia Polska

X