kwiecień, 2021

29kwiallday27majAktywny kręgosłup

Więcej

Informacje

Kręgosłup chroni Twój rdzeń kręgowy i stanowi oś układu kostnego. Układ kostny nadaje kształt ciału i ochrania narządy wewnętrzne. Stawy natomiast podtrzymują ciężar i łączą kości. Te narządy ruchu ciężko pracują każdego dnia, aby Twoje ciało mogło się poruszać. A Ty jak je wspomagasz i chronisz przed bólem, przeciążeniami, urazami, kontuzjami?

29.04.2021 r. startuje ogólnopolska kampania edukacyjna AKTYWNY KRĘGOSŁUP online, podczas której eksperci medyczni z dietetyki klinicznej, psychologii, medycyny stylu życia, neurochirurgii, ortopedii i traumatologii, chorób wewnętrznych, fizjoterapii oraz nowych technologii w fizjoterapii, na bazie wieloletnich doświadczeń, wiedzy medycznej oraz badań naukowych, na cotygodniowych webinarach odpowiedzą na pytanie „Jak dbać o kręgosłup, kości i stawy?”.

Dlatego już teraz w imieniu naszego Stowarzyszenia Fizjoterapia Polska, który objął patronat merytoryczny nad kampanią a także organizatora, prelegentów i pozostałych patronów, zapraszamy Cię do aktywnego udziału w kampanii AKTYWNY KRĘGOSŁUP. Szczegóły na stronie https://www.aktywnykregoslup.pl/.

Kiedy?

Kwiecień 29 (Czwartek) - Maj 27 (Czwartek)

X