kwiecień, 2019

12kwiallday13Targi Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego REHexpo

Więcej

Informacje

Serdecznie zapraszamy na Targi Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego REHexpo, organizowane przez Centrum Targowo–Konferencyjne Expo Silesia. Targi odbędą się w Sosnowcu w dniach 12-13 kwietnia 2019 roku.

Celem Targów jest możliwość wymiany doświadczeń i istotnych informacji w zakresie profilaktyki, diagnozowania i leczenia w dziedzinach fizjoterapii, medycyny fizykalnej, inżynierii biomedycznej, osteopatii i lecznictwa uzdrowiskowego. Podczas wydarzenia zaprezentują się producenci i dystrybutorzy najnowocześniejszego sprzętu rehabilitacyjnego, ortopedycznego oraz dostawcy usług i rozwiązań dla środowiska medycznego, okołomedycznego oraz osób niepełnosprawnych i ich opiekunów.

Zakres tematyczny wydarzenia obejmuje m.in.: sprzęt rehabilitacyjny, diagnostyczny, zaopatrzenie ortopedyczne, wyposażenie gabinetów, przychodni, szpitali, nowoczesne rozwiązania technologiczne, produkty medyczne, środki transportu, sport, odnowę biologiczną, doradztwo i usługi.

Targom REHexpo towarzyszyć będzie bogaty program naukowy oraz liczne warsztaty, szkolenia oraz prezentacje.

Wspólnie z Akademią Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach oraz Wydziałem Inżynierii Biomedycznej Politechniki Śląskiej i Uniwersytetem Śląskim  zorganizowana zostanie Ogólnopolska Konferencja Popularno-Naukowa „Symbioza Fizjoterapii, Medycyny i Inżynierii Biomedycznej czyli współpraca fizjoterapeuty, lekarza, inżyniera szansą na jakość, rozwój i naukę”

Po raz drugi Polska Akademia Osteopatii OSTEON, Towarzystwo Osteopatów Polskich i Versus Medicus poprowadzą Konferencję Osteopatyczną pt.: „Współczesna osteopatia – między sztuką a nauką. Wpływ badań naukowych na przyszłość osteopatii”.

Z kolei firma K&P Consulting przeprowadzi seminarium i warsztaty pt.: „Medical wellness – przeżytek, usługa dla wybranych czy przyszłość nowoczesnego hotelarstwa pobytowego?”

Jest to niezwykła okazja do zaczerpnięcia wiedzy od wybitnych specjalistów, zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami z branży.

Do odwiedzenia REHexpo zostaną zaproszeni właściciele i kadra zarządzająca państwowymi i prywatnymi palcówkami rehabilitacyjnymi oraz szpitalami, dyrektorzy sanatoriów, władze miejscowości uzdrowiskowych, właściciele gabinetów, fizjoterapeuci, osteopaci, lekarze, ortotycy, pracownicy medyczni i kadra naukowa oraz osoby odpowiedzialne za zarządzanie badaniami i rozwojem przedsiębiorstw.

Kiedy?

kwiecień 12 (Piątek) - 13 (Sobota)

Gdzie?

Sosnowiec

Organizator

Centrum Targowo–Konferencyjne Expo Silesia

X