maj, 2024

22majalldayXII Bonifraterskie Spotkania z Rehabilitacją

Więcej

Informacje

22 maja w Szpitalu Rehabilitacyjnym w Piaskach (woj. Wielkopolskie) należącym do Bonifraterskiego Centrum Medycznego sp. z o.o. odbędzie się XII edycja cyklicznego wydarzenia pn. „Bonifraterskie Spotkania z Rehabilitacją”. Tematem tegorocznej edycji jest „Kompleksowa rehabilitacja jako integralny element postępowania leczniczego. Wybrane problemy zdrowotne współczesnego Polaka”.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Organizatorzy zapraszają wszystkich, którym bliskie jest zagadnienie kompleksowej rehabilitacji, do rejestracji poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.bcmbonifratrzy.pl/konferencja-piaski, gdzie znajdą Państwo także szczegółowy program konferencji oraz pełen wykaz jej patronów i sponsorów. Zapisy trwają do końca kwietnia.

Podczas konferencji uczestnicy będą mogli również zapoznać się z ofertą partnerów, którymi są firmy z rynku sprzętu i wyposażenia medycznego.

Jednostka Bonifraterskiego Centrum Medycznego sp. z o.o. w Piaskach to placówka rehabilitacyjna z wieloletnim doświadczeniem, świadcząca usługi w zakresie rehabilitacji neurologicznej, zajmująca się także rehabilitacją ambulatoryjną, rehabilitacją w warunkach domowych oraz prowadząca oddział dzienny dla dzieci i poradnię rehabilitacyjną. Więcej informacji o prowadzonej działalności leczniczej znajdą Państwo na oficjalnej stronie placówki https://bcmbonifratrzy.pl/placowki/piaski.

Kiedy?

Cały dzień (środa)

Gdzie?

Piaski

X