Panel SFP

Panel SFP już dostępny dla członków SFP!

Unikalna przestrzeń członkowska

Panel SFP – panel.fizjoterapeuci.org jest odpowiedzią na potrzeby członków SFP, którzy na licznych spotkaniach sygnalizowali konieczność zwiększenia ilości spotkań, kontaktów oraz form integracji z całym środowiskiem Fizjoterapeutów zrzeszonych w ramach SFP. Na platformie możliwe jest skontaktowanie się poprzez Forum SFP z każdym członkiem Stowarzyszenia, możliwe jest tworzenie postów, wpisów blogowych oraz dodawanie krótkich newsów z regionów. 

Każdy uprawniony użytkownik, może dodać na swojej tablicy ciekawe zdjęcia (np:. z warsztatów) lub zachęcić innych członków z regionu do wspólnej aktywności na świeżym powietrzu (np:. Rowerowe Mistrzostwa Fizjoterapeutów).

Panel SFP to wspólne dbanie o rozwój Fizjoterapii w Polsce.

Nowoczesne rozwiązania

Panel SFP stworzony został z myślą o przyszłości, ale już teraz dostępna jest w ramach Panelu e-legitymacja, rozpoczęły się także rozmowy na temat kolejnych ciekawych rozwiązań zwiększających korzyści dla członków FP. 

W ramach elektronicznej legitymacji użytkownik ma możliwość wglądu w swoje dane, weryfikację ich poprawności, a także aktualizację. W panelu w strefie profilu użytkownika widoczny jest jego numer legitymacji oraz oddział członkowski, w przypadku w pełni skonfigurowanych profili widoczne jest także zdjęcie użytkownika.

Platforma jest w pełni przystosowana do urządzeń mobilnych, dzięki czemu w każdej wolnej chwili możesz uzyskać dostęp do wszystkich treści Panelu, obejrzeć nagranie webinaru, wyświetlić legitymację członkowską lub sprawdzić wpisy na forum. 

Bezpłatne webinary i wydarzenia

Jedną z kluczowych funkcjonalności Panelu jest możliwość dostępu do darmowych webinarów SFP prowadzonych w ubiegłych latach. Aktualnie na platformie znajduje się już blisko 20 materiałów, a to tylko niewielki procent nagrań które będą opublikowane. 

W przyszłości w Panelu SFP planowane są transmisje premierowe z wydarzeń, webinarów i spotkań organizowanych przez SFP. 

Partnerzy SFP

Publikowane w ramach Panelu SFP wydarzenia będą zawierały liczne zniżki lub kody promocyjne na wydarzenia, które w pierwszej kolejności trafiać będą do aktywnych użytkowników Panelu SFP. Często także liczni Partnerzy SFP, przekazują różnego rodzaju gadżety, książki lub inne materiały promocyjne o których także informacje będą dostępne w Panelu SFP. 

Oddział Studencki SFP

W ramach Panelu utworzona zostanie specjalna przestrzeń dla Studentów kierunku fizjoterapia zrzeszonych w ramach Oddziału Studenckiego SFP. Dostępne będą nagrania z webinarów przygotowujących do PEF oraz wydzielone zostanie specjalne Forum umożliwiające kontakt dla wszystkich Studentów z całej Polski. 

Dostęp do Panelu SFP

Konto w Panelu SFP, może utworzyć każda chętna do tego osoba, wystarczy poprawnie uzupełnić formularz rejestracyjny. Jednak pełny dostęp do Panelu przyznawany jest tylko członkom Stowarzyszenia posiadającym opłaconą składkę członkowską na dany rok kalendarzowy lub Studentom zrzeszonym w ramach Oddziału Studenckiego SFP. 

Aby uzyskać pełny dostęp do Panelu SFP należy:

 1. Utworzyć konto panel.fizjoterapeuci.org/register
  • Tylko w przypadku jeśli nigdy się nie posiadało konta w Panelu SFP.
  • Jeśli konto istnieje wyświetlony zostanie taki komunikat „Wybrany adres e-mail jest już używany!” należy wtedy dokonać przypomnienia hasła do konta na ten adres mailowy lub skontaktować się z serwis@fizjoterapeuci.org w celu odzyskania dostępu do konta. 
 2. Opłacić składkę członkowską panel.fizjoterapeuci.org/oplac-skladke
  • Pay-U 
  • Przelew tradycyjny
 3. Wysłać potwierdzenie dokonania płatności na adres biuro@fizjoterapeuci.org

W okresie od jednego do dwóch tygodni przesłana będzie w odpowiedzi zwrotnej informacja potwierdzająca członkostwo wraz z numerem legitymacji, następnie przesłany zostanie mail zawierający potwierdzenie nadania odpowiedniej roli dla użytkownika w Panelu SFP. 

Informacje na temat Panelu będą przekazywane drogą mailową, do wszystkich członków Stowarzyszenia z aktualną opłatą członkowską. 
 
Gorąco zachęcamy do śledzenia aktualności na stronie Stowarzyszenia www.fizjoterapeuci.org oraz na facebook.com/StowarzyszenieFizjoterapiaPolska
Poprzedni artykułNastępny artykuł
X